Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum energetyczne: Naciągają na \"tańszą\" energię

Utworzony przez janek, 3 czerwca 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
iZABELA napisał:
Ja podpisałam z nimi umowe ale na drugi dzien zorientowałam się że mnie nabili w butelke i wysłałam wypowiedzenie .Dzwoniłam na infolinie i pani powiedziała że mam wysłać na adres w Radomiu i czekac na pismo .Mam nadzieję że nie zostane przez nich wyrolowana.Pierwszy raz dałam sie podejść jak dziecko zawsze byłam podejzliwa az trafiło ,weszli powiedzieli że są z energetyki i muszę podpisać nową umowe bo prąd tanieje .Już mam nauczke do końca zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem na jakiej podstawie pani tak myśli .Napewno potrafi pani czytac tam jest wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zrobiła Pani interes życia podpisac i rezygnowac bezsens.Wystarczy dobrze przeczytać wszystkie dokumenty a wszystko byłoby prostrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha czyli ludzie którzy sa zadowoleni to pracownicy EC a ci co im nie pasuje to widocznie sprzedawcy energii np.PGE ENERGA itp.Co za bzdury piszecie , do Sadu może Pan podac EC ale to nie pan na tym zarobi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pan nie wie za co płaci u swojego sprzedawcy energii?Prad jest tańszy z EC widac na cenniku ,a przesył jest państwowy a wasz sprzedawca jest tylko zarzadcow słópów.Czego tu nie rozumiec nikt nie ma swojego słopa energetycznego dlatego za przesyły musi płacic do zarzadcy jaki jest na danym terenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzic moga gdzie chca maja pracownicy EC uprawnienie do wykonywanej tej pracy.Szok bedzie dla ludzi jak zobacza u sasiadow ,ktorzy sa zadowoleni z płacenia racunków a ci co nie skorzystali niech sie martwia 30%podwyżką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co Pan Pani pisze to sa żle wyliczone opłaty handlowe .Akwizytorka (gdzie akwizycja jest zabroniona i posuguje sie Pan Pani złym określeniem )informuje o wszystkim ile jest w stanie przekazac a reszte mozna doczytac ,przeciez to nie problem .To ze przedstawiciej powiedział ze podrze dokumenty to nie ma co sie dziwic jestesmy ludzmi szanujmy swOj i innych czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowalem w tej firmie i oszukuja ludzi! Nie polecam ani pracy tam ani korzystania z nich uslug! Faktycznie sama energia jest tansza... Kazali nam mowic ze od nowego roku wchodzi oplata handlowa 38zl co jest nieprawda i bedziecie placic 38zl/mies i miec jakis pakiet medyczny z ktorego i tak nikt nie skorzysta... Oplaca sie podpisanie umowy osoba do 65 roku zycia o ile przedstawiciel bedzie mial w plecaku umowe BASE. Jest to umowa bez pakietu z oplata handlowa 4 zl takze przy 1000 kwh moze to sie oplacic jesteli ktos zuzywa mniej to tez serdecznie odradzam!! Przepraszam ludzi ktorych nabilem w butelke, ale zapewniali nas caly czas ze oplata handlowa wejdzie dla kazdego sprzedawcy a to gowno prawda, sprawdzilem to i to jest sciema...! Ogolem jak ktos ma zamiar tam pracowac to niech sie liczy z tym ze albo kiedys dostanie nozem na ulicy od niezadowolonego kienta albo nie wyplaca wam wyplaty na jaka zasluzyliscie tak jak np mi Apropo ubezpieczen axa to tez za nie sie placi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj STAREGO AKWIZYTORA młody padawanie... Cały myk z energią w sprzedaży D2D polega NIE na sprzedaży prądu (który FAKTYCZNIE DAJE NAJNIŻSZĄ CENĘ NA OKRES 3-5LAT- gwarantowana obniżka w umowie gdy klient znajdzie tańszą taryfę - wystarczy poczytać) tylko na sprzedaniu UBEZPIECZENIA FIRMY AXA pod przykrywka promocji , którą dostaje klient tzw. bezpieczny dom , czy zniżki w chyba 300 aptekach , którą klient otrzymuje "gratis" z racji stażu jaki ma jako klient w energii czy z jakiegoś innego powodu (zależy jak handlowiec jest kreatywny). NIE CHODZI TU O ENERGIĘ TAK NAPRAWDĘ!! Rachunek za ubezpieczenie przychodzi jednocześnie z rachunkiem za energie i wynosi 30zł/mies. Pracuję długo w tym biznesie, mam swoje dwie placówki , ale w prąd nie wszedłem , bo jak ci wszyscy ludzie zorientują sie jak zostali porobieni (identyczna strategia jak w TELE2 - wal ile możesz,bo jak pójdzie przypał,koniec imprezy) , to przynajmniej część z nich skieruje sprawę do sądu. Umowa agencyjna jest na tyle skutecznie skonstrułowana,że w KAŻDYM PRZYPADKU PRZYPAŁU Energetyczne Centrum wychodzi z twarzą podczas gdy Spółka płaci ogromne kary i ponosi szereg innych konsekwencji karnych.. Fakt faktem Polska jest takim krajem,ŻE JELENI NIE BRAKUJE , i ja to wiem , jak i Ci wszyscy , którzy sprzedają prąd w ten sposób. Taki kraj , takie czasy ,każdy orze jak może , lepiej dymać niż być dymanym . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps. rozpier...a mnie fakt , że młodzi akwizytorzy tak są zafascynowani i zapatrzeni w swoich "szefów",że sa gotowi BRONIĆ całej sprawy na tych forach hahaha. Gratuluję motywacji, pierwsza klasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katrin napisał:
Nie wiem na jakiej podstawie pani tak myśli .Napewno potrafi pani czytac tam jest wszystko jasne.
Twój manager albo jest tak zajebisty , albo ty jesteś FANATYCZNĄ AKWIZYTORKĄ -jeżeli masz problem ze zrozumieniem - osobą sprzedającą produkty/usługi namawiając klienta u niego w domu. Umowu ENC to sprzedaż ubezpieczeń axa, jak nie to dlaczego nie sprzedajecie samych opcji bez tych durnych pakietów typuj bezpieczny dom. Caly szum niedługo się zacznie jak ludzie dostana "nieproszone" rachunki za ubezpieczenie i dostaniecie taki wp.....l w mediach , że z powrotem wrócicie sprzedawać pasty czy jakies wkładki do butów na ulicy.. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie odwiedzili dzisiaj, w srodku dlugiego urlopu, na szczescie sprawdzilem w internecie wiec do podpisania nie doszlo widze ze dzielnie sie akwizytorzy bronia na tym forum, pewnie to ci sami co przyjezdzaja, pan z pania, od razu widac ze kretacze i zlodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy mam ktoś druk odstąpienia od umowy z CE, jeżeli tak prosze o przesłanie na adres beatawis@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłapać oszusta na kłamstwie to dopiero bezcenne http://www.energetycznecentrum.pl/wp-content/uploads/2011/11/cennik_PGE_011.pdf Ja widzę 4 zł miesięcznie a oszust pisze 16zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14.01,2012 przed chwila byli u mnie Sugerowali, iz są z energetyki tzn zakładu energetycznego -powołując sie na zmiany w cenach i przepisach chcieli wymuc podpisanie umowy- pomijajac fakt rzeczywisty tzn zmianę operatora. Akwizytor z wielką klamrą nabijaną cekinami - nie wzbudza zaufania, zresztą owa bezczelność granicząca z hamstwem również. LUDZIE UWAGA NA OSZUSTÓW Z EC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, widzę że wszyscy do tej firmy negatywnie nastawieni!!! Sam pracuję jako przedstawiciel handlowy dla Centrum Energetyczne od dłuższego czasu. Po waszych wypowiedziach, widzę że natrafiliście na osoby które tylko chcą podpisać jak najwięcej umów i mieć jak najwięcej pieniędzy z tego. Ja jak wchodzę do ludzi informuję że mamy tańszy prąd bo tak jest!! Nie zatajam rzeczy takich jak 2 rachunki okres gwarancyjny od 2-5 lat zobowiązujący nas żebyśmy sprzedawali wam najtańszy prąd na rynku itd Więc nie wiem dlaczego aż tyle jest negatywnych wypowiedzi. Jeżeli nie spróbujecie i nie skożystacie a plotki lub tzw. głuchy telefon tylko takie wypowiedzi generuje. Co mam tam więcej pisać nie bronie nikogo. ALe duża jest konkurencja dla każdej firmy i każdy chce jak najlepiej dla siebie więć mam nadzieję że więcej poczytacie na stronie www.energetycznecentrum.pl Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy komuś odstąpić od umowy /?jak tak to jak to dokładnie zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikolasmp napisał:
czy komuś odstąpić od umowy /?jak tak to jak to dokładnie zrobił?
Przeczytaj dokładnie wątek, jest jak się z tego gie wyplątać. Choć nie jest to takie proste. W tym roku energia elektryczna zdrożała z 0,6118 na 0,6262 i gdzie ta podwyżka o 30%, 50%, a nawet niektórzy akwizytorzy mówili, że jak ludzie nie podpiszą to będzie o 100%? Same kłamstwa, oszustwa, robienie sobie jaj ze starszych ludzi, straszenie ich, wywieranie presji. Najczęściej właśnie starsi ludzie którzy płacili śmiesznie małe rachunki podpisali umowy i teraz jak otrzymali podwójne rachunki, w sumie na dużą większą kwotę, są załamani, zawstydzeni przed sąsiadami, że to oni okazali się tacy głupi i naiwni. Ostrzegajcie swoich rodziców, czy starsze bliskie osoby, żeby żadnym pukającym akwizytorom, nie dawali dowodu i żeby nic nie podpisywali, i dotyczy to nie tylko Energetycznego Centrum, ale wszelkich innych "cud" ofert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przeanalizować wątki na różnych forach. Łatwo można rozróżnić wypowiedzi oszukanych ludzi, od klakierów - akwizytorów tej firmy. Forum Łęczna Forum Pomorskie Sarysz - jak się wyplątać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. Patrze i sie dziwie troszke na te opinie.. najbardziej bulwersuje Was opłata handlowa ale czy czytacie uwaznie lub czy pytacie sie skad ona sie bierze? Mianowicie opłata handlowa jest taka jak wszedzie okolo 4pln a kwota o ktorej mowicie jest to mozliwosc rozszerzenia tzw pakiet w cenie ok.19pln ktory daje Wam ubezpieczenie mieszkania.. Wiec jesli chcecie bez pakietu to poprostu mówicie ze nie chcecie placic za dodatkowe pakiety i tyle.. Ja mam sam osobiscie z pakietem bo gdzie znajdziesz takie ubezpieczenie za 15pln + 4 pln za opłate handlowa. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...